صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در امور استانها از مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص)

 

بازدید قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در امور استانها از مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص)

صبح امروز دکتر عزت الله گل علیزاده عضو هیئت مدیره بیمه سلامت هرمزگان و قائم مقام مدیر عامل بیمه سلامت در امور استانها از اورژانس و بخش های درمانی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بازدید به عمل آورد.

دکتر علی زاده که هدف اولین سفر خود را به استان هرمزگان بررسی مشکلات و چالش های مرتبط با بیمه سلامت و بررسی رضایتمندی گیرندگان خدمت عنوان کرد و اولویت سفر خود را ارتقای بهداشت عمومی دانست.

رئیس مجتمع پیامبر اعظم(ص)  نیز طی این بازدید ضمن ارائه موارد مرتبط با توسعه خدمات بیمارستان و گزارش حجم زیاد مراجعه کنندگان بیمه سلامت عنوان نمود که در حال حاضر یکی از چالش های اصلی تمامی بیمارستانها مطالبات بیمه ای می باشد که بیمارستانها را دچار کمبود بودجه نموده است.

دکتر مهدی حسنی آزاد با بیان اینکه مجتمع پیامبر اعظم(ص) به عنوان بزرگترین و مجهزترین بیمارستان دولتی استان حجم زیادی از مراجعه کنندگان را متحمل می شود افزود: این بیمارستان علاوه بر پذیرش بیماران استان هرمزگان یکی از مراجع اصلی درمان برخی از استانهای همجوار نیز می باشد که حجم کار بیمارستان در فصل سرد سال نیز به جهت موقعیت آب و هوایی استان هرمزگان بسیار بیشتر از سایر فصول می باشد.

حسنی آزاد در خاتمه با بیان اینکه توسعه اورژانس، ساخت کلینیک تخصصی هرمزگان و راه اندازی اورژانس اعصاب و روان از برنامه های در دست اجرا میباشد گفت : قطعا با توجه به نیاز استان ساخت یک بیمارستان دولتی دیگر از نیازهای اساسی شهر بندرعباس است که توسط دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در دست پیگیری و اجرا می باشد.


١٥:٥١ - 1396/11/03    /    شماره : ١٠٥٨٣    /    تعداد نمایش : ٣٠٧خروج