صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

آقایان آگاه باشند، ورزش مهر تایید سلامتی آنهاست.

آقایان آگاه باشند، ورزش مهر تایید سلامتی آنهاست. 

امروزه یکی از عوامل اصلی بیماریهای قلب و عروقی که مهمترین علت مرگ و میر در جهان است کم تحرکی است و بدون تردید ورزش و فعالیت بدنی مهر تایید سلامتی همه افراد می باشد اما متاسفانه مردان به این مقوله کمتر توجه نموده اند. 

مدیر خدمات پرستاری مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) با تاکید بر اینکه بیماریهای قلبی عروقی ، چاقی، فشارخون ، دیابت ، مشکلات ریوی، اسکلتی و عضلانی از عوامل خطر ساز و شیوع مرگ و میر در جامعه مردان است گفت: به منظور حساس سازی جامعه مردان به بیماریهای تهدید کننده سلامت آنها در هفته سلامت مردان کلاس های آموزشی مختلفی برای آنها با مضامین کاربردی مختلف توسط گروه آموزش این مجتمع برگزار شد. 

یاسر خوانچه مهر در ادامه گفت:نقش ورزش در سلامتی، مشاوره سلامت، دیابت، بیماریهای قلبی عروقی، سلامت روان از جمله کلاس های آموزشی بود که طی برنامه از پیش تععین شده طی این هفته برگزار گردید. 

وی در خاتمه یادآور گردید یکی از اهداف عالی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) آموزش همگانی به منزله پیشگیری از بیماریها و نقش حمایتی  آن در درمان است که بدین منظور گروه آموزش این مجتمع طبق برنامه های مدون برای کارکنان،بیماران،همراهان و عموم مراجعه کنندگان کلاس های آموزشی رایگان برگزار می کند.

 


١١:١٥ - 1396/12/12    /    شماره : ١٠٩٢٢    /    تعداد نمایش : ١٠٩خروج