صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

کاشت درخت نخل در پارک دباغیان

نگهداری از فضای سبز و محیط زیست یکی از تعهدات مهم فردی و اجتماعی ست

تعداد 8 نفردرخت نخل از مجتمع درمانی پیامبر اعظم(ص)به پارک دباغیان انتقال یافت.

همزمان با شروع پروژه ساخت بیمارستان الحاقی مجتمع درمانی پیامبر اعظم(ص) تعداد 8 نفردرخت نخل که در منطقه ساخت و ساز ساختمان جدید واقع شده بود به مکان جدید انتقال داده شد.

معاون خدمات و پشتیبانی مجتمع درمانی پیامبر اعظم(ص) در این خصوص گفت:  با همکاری شرکت نفت ستاره خلیج فارس و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  پروژه ساخت  بیمارستان الحاقی مجتمع درمانی پیامبر اعظم(ص) با 270 تخت شروع شده است . که به منظور ساخت و سازاین بیمارستان جدید قسمتی از فضای  این مجتمع در محل بخش سوختگی قدیم،  بدین منظور اختصاص داده شده است.

احمدحقیری دهبارز با اشاره به اینکه صیانت و نگهداری از فضای سبز و محیط زیست یکی از تعهدات مهم فردی و اجتماعی است افزود با توجه به اینکه تعداد 8 نفر درخت نخل  این مجتمع در منطقه ساخت و ساز بیمارستان جدید واقع شده بود با هزینه کرد حدود سی ملیون ریال توسط مجتمع  این درخت ها به مکان جدید در پارک شهر دباغیان انتقال یافت.

وی در خاتمه  با اشاره به  اینکه سلامت ابعاد مختلف  و تعابیر گوناگون دارد گفت بدون تردید حفظ سلامت محیط زیست وهوای پاک به منزله افزایش سلامت اجتماعی  و سلامت جسم و روان بسیار حائز اهمیت می باشد.

تنظیم خبر:روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص)12/4/97

 

 


١٤:٠٧ - 1397/04/12    /    شماره : ١٢٠٠٧    /    تعداد نمایش : ١٤٠خروج