صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی از مجتمع آموزشی ،پژوهشی ودرمانی پیامبر اعظم (ص)

بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی از مجتمع آموزشی ،پژوهشی ودرمانی پیامبر اعظم (ص)

رییس دانشگاه علوم پزشکی به طور سرزده از بخش های اورژانس مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) بازدید کرد.

دکتر سید حسین داودی طی این بازدید سرزده بخش های اورژانس، فوریت ها،آزمایشگاه، پاتولوژی و طب کار را بازدید نموده و مشکلات موجود را بررسی کرد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) ، طی این بازدید که به مدت 3 ساعت به طول انجامید دکتر داوودی ضمن عیادت و دلجویی از بیماران ،کمبودها ،مشکلات پرسنلی و دانشجویان  را نیز مورد نقد و بررسی قرار دادند.

دکتر داوودی ضمن بیان این که خدمات  بهداشتی و درمانی ارائه شده توسط مسئولین و همکاران کادر درمان بسیار حائز اهمیت و شایسته قدردانی می باشد گفت روند گسترش و بازسازی بخش های درمانی در این مدت کوتاه بسیار سریع و قابل تقدیر می باشد.

داوودی در ادامه گفت:هر کار خیری که در راه خدا انجام شود و نفع آن به طور مستمر به مردم برسد از صدقات جاریه است و تا مادامی که مردم از این خدمات استفاده نمایند ثوابش به صدقه دهنده خواهد رسید.

وی تلاش مسئولین و کارکنان کادر درمانی را در راه اندازی و بهینه سازی خدمات بهداشتی و درمانی مصداق صدقات جاری و باقیات صالح دانست.

دکتر مهدی حسنی آزاد رئیس مجتمع آموزشی ،پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) نیز ضمن تقدیر از همکاری مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و  ستاد در پیشبرد اهداف عالی و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات بهداشتی عنوان نمود که راه اندازی بخش ICU  جنرال دوم ،ارتقاء سی تی اسکن اورژانس و همچنین راه اندازی یک ردیولوژی دیجیتال دیگر در اورژانس از سایر برنامه های این مجتمع می باشد که به زودی به انجام خواهد رسید.

دکتر حسنی آزاد همچنین بهسازی محوطه اطراف بیمارستان و گسترش فضای سبز را از دیگربرنامه ها ی این مجتمع دانست.

وی در خاتمه ضمن یادآوری نیاز استان و این مجتمع  به یک دستگاه آنژیوگرافی و MRI  خواستار حمایت مسئولین ،نهادها و خیرین استان در انجام این مهم گردید

 

روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) 4/10/95

 

 


١٦:١٠ - 1395/10/04    /    شماره : ٦٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٤٣٨خروج