صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

زنگ انقلاب در مهد کودک دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس به صدا درآمد

زنگ انقلاب در مهد کودک دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس به صدا درآمد

در اولین روز از دهه فجر همزمان با ساعت ورود رهبر کبیر انقلاب زنگ انقلاب در مهد کودک دانشگاه علوم پزشکی مستقر در مجتمع آموزشی ،پژوهشی  درمانی پیامبر اعظم (ص)به صدا درآمد.

در این جشن که با همکاری اداره بهزیستی ومهد کودک های شهرستان و مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص)  برگزار شد نمایشگاه هنرهای دستی با موضوع انقلاب برگزار و به بهترین آثار هدیه تعلق گرفت.

شهین پرمر مسئول مهد کودک دانشگاه علوم پزشکی ضمن بیان این که هرساله هم زمان با سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی جشن زنگ انقلاب در مهد کودک دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود گفت: این جشن به منظور گرامیداشت پیروزی انقلاب و آشنایی کودکان با عظمت و شکوه انقلاب اسلامی و ادای احترام به خون شهدا برگزار می گردد.

وی در ادامه گفت: در این جشن سرودهای انقلابی توسط دانش آموزان مدرسه شاهد با گویش بندری برگزار گردید  همچنین دکلمه و قرآن خوانده شد.

وی در خاتمه همکاری بهزیستی و مهد کودک های شهرستان و مجموعه آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) را در برگزاری باشکوه تر این جشن بسیار ارزنده و قابل تقدیر دانست.

این جشن با حضور مدیر کل  و مسئولین بهزیستی استان ،معاونین و مسئولین مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم  و ،مدیران مهد کودک های شهرستان  در کنار کودکان برگزار شده است.

 

روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانننی پیامبر اعظم (ص)


١١:٤٧ - 1395/11/13    /    شماره : ٦٨٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٨خروج