صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از پرستاران نمونه با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت

در مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) محقق گردید:

تجلیل از پرستاران نمونه با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت

طی مراسمی با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت از پرستاران نمونه  مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) تقدیر به عمل آمد.

همزمان با دهه فجر و هفته گرامیداشت مقام پرستار طی مراسمی که با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت ، ریاست ،مدیر خدمات پرستاری و جمعی از سوپروایزرها و پرستاران در مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس  برگزار گردید از پرستاران نمونه این مجتمع تقدیر به عمل آمد.

دکتر میرزابیگی طی این مراسم ضمن بیان مطالبی در خصوص نحوه شکل گیری اعضای هیئت علمی بالینی ،مراقبت های پرستاری در خانه ،پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران و جذب نیروی دانش آموخته کمک پرستاری گفت: در حال حاضر پرستاران به لحاظ فیزیکی 2 برابر و به لحاظ ارائه خدمت 3 برابر میانگین ارائه خدمت می نمایند.

وی ضمن اشاره به این مطلب که علی رغم کمبود نیرو و تاخیر پرداخت ها در کل کشور پرستاران همچنان صادقانه کار می کنند گفت امیدواریم که تا پایان سال جاری بخش عمده ای از معوقات پرستاری پرداخت گردد.

ریاست مجموعه آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) نیز ضمن گرامیداشت مقام پرستار گفت : پرستاری جزو مشاغل سختی است که ارزش خدمات آن در هیچ زمانی فراموش نمی گردد  و مناسبتها تنها بهانه ای برای تقدیر از خدمات این قشر خدوم و بی ادعا ست که صادقانه ارائه خدمت می کنند.

طی این مراسم از40 نفراز پرستاران نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر به عمل آمد.

 

تنظیم خبر روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص)


٠٧:١٨ - 1395/11/28    /    شماره : ٧٠٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٢٧خروج