صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

ارزیابی مجتمع پیامبر اعظم (ص) توسط سرپرست اداره نظارت بر درمان

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

سرپرست اداره نظارت بر درمان ،مجتمع آموزشی ،پژوهشی  درمانی پیامبر اعظم (ص)  را مورد ارزیابی قرار داد

سرپرست اداره نظارت بر درمان وزارت بهداشت کشور  عملکرد مجتمع آموزشی ،پژوهشی  درمانی پیامبر اعظم (ص) را در ایام نوروز  مورد ارزیابی قرار داند.

دكتر علي مشكيني سرپرست اداره نظارت بر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي طی بازدید سرزده از بخش های اورژانس، فوریت ها ،اسکرین و درمانگاه های بیمارستان شهید محمدی و مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) را مورد ارزیابی قرار داند.

وی طی این بازدید ضمن بررسی برنامه های پزشکان آنکال و مقیم از بخش های اورژانس و فوریت ها و درمانگاه ها بازدید به عمل آوردند .

دکتر مشکینی عملکرد مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم را در ارائه خدمات درمانی در ایام  قابل تحسین دانست .

دکتر مهدی حسنی آزاد طی این بازدید ضمن بیان این که طی 6 روز ابتدایی سال نو 1132 نفر به بخش فوریت های این مرکز مراجعه و 436نفر بستری شده اندگفت : در ایام تعطیلات نوروزی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات درمانی مطلوب اندیشیده شده به نحوی که  در24رشته پزشک آنکال و در پنج رشته قلب،جراحی ،ارتوپدی، بیهوشی و نروسرجری پزشک مقیم طبق برنامه از پیش اعلام شده ارائه خدمت می نمایند.

وی همچنین ضمن یاد آور ی این که  در بخش فوریت های این مرکز به صورت 24 ساعته پزشکان متخصص طب اورژانس حضور دارندگفت:  باگسترش بخش فوریت ها و واحد سرپایی این بخش  تعداد 647 نفر از خدمات بخش سرپایی در طی 6 روز استفاده کرده اند.

 

 

تنظیم خبر روابط عمومی مجتمع  آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم  (ص)


١٤:١٣ - 1396/01/08    /    شماره : ٧٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٤٣١خروج