صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه خدمات اورژانس در ایام تعطیلات نوروزی

در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس

طی ایام تعطیلات نوروزی چهار هزار وچهارصد و دو نفر  از خدمات بخش اورژانس بهرمند گردیدند

طی ایام تعطیلات نوروزی 4 هزار وچهارصد و دو نفر از خدمات بخش اورژانس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس بهرمند گردیدند.

رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) ضمن بیان این که بیمارستان های این مجتمع در آمادگی کامل برای پذیرش بیماران در ایام تعطیلات نوروزی بوده اندو پزشکان متخصص و فوق تخصص در پنج رشته مقیم و در سایر رشته ها به صورت آنکال در تمام ساعت شبانه روز ارائه خدمت نموده اند گفت:  طی بازده زمانی هجده روزه از 26 ام اسفند ماه سال گذشته تا 14 فروردین ماه سال جاری تعداد 4 هزار و چهارصد و دو نفر تنها از خدمات بخش اورژانس بیمارستان شهید محمدی بندرعباس استفاده نموده اند. همچنین طی این ایام تعداد هزار و شصت و هشت نفر بستری و 603 مورد عمل جراحی انجام گردید.

دکتر حسنی آزاد با اشاره به این مطلب که استان هرمزگان و شهر بندرعباس از شهرهای توریستی بوده که در ایام نوروز پذیرای مسافرین زیادی از اقصی نقاط کشور می باشند گفت در تعطیلات نوروزی علاوه بر بخش اورژانس درمانگاه های  عمومی و تخصصی و فوق تخصصی سرپایی این مرکز نیز فعال بودو تعداد سه هزار و نهصد و بیست و هشت نفر از خدمات درمانگاه های این مرکز استفاده کرده اند.

 حسنی آزاد همچنین در ادامه افزود طی این ایام بخش شیمی درمانی و رادیوتراپی نیز به جز روز اول فروردین در بقیه روزها طبق برنامه روتین فعال و تعداد 116 مورد شیمی درمانی و 46 مورد رادیوتراپی انجام گردیده است.

 

تنظیم خبر روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص)

 


١٣:٣٦ - 1396/01/16    /    شماره : ٧٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٠خروج