صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

ضیافت افطاری کارکنان مجتمع پیامبراعظم(ص)

مراسم ضیافت افطاری  کارکنان مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) با حضور یک هزار و چهارصد نفر از کارکنان و خانواده های انها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) در ماه نزول برکت و جاری شدن الطاف الهی مراسم ضیافت افطاری کارکنان  این مجموعه به همراه خانواده های انها طی دو شب متوالی با حضور یک هزار و چهارصد  نفر در سالن فرهنگیان برگزار گردید.

رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) در ضیافت افطاری کارکنان این مجموعه که با حضور خانواده های آنها و جمعی از مسئولین دانشگاهی برگزار شده بودضمن آرزوی قبولی طاعات و بهرمندی همه مومنان از برکات این ماه پرفضیلت گفت: خداوند را شاکریم که توفیق خدمت برای بندگانش مشمول حال ما و تمامی کارکنان خدوم این مجموعه شده است.

دکتر مهدی حسنی آزاد با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانوادهای کارکنان این مجموعه بزرگ ضمن بیان این که به تمامی مسائل و سختی های کار پرسنل سخت کوش این مجموعه در رده های مختلف مطلع و آگاه می باشیم گفت : با برنامه ریزیهای صورت گرفته در زمینه های مختلف فرهنگی،ورزشی و رفاهی سعی بر آن شده تا حداقل کارهای لازم برای حفظ حقوق کارکنان و رضایتمندی آنها صورت پذیرد.

دکترحسنی آزاد ، برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی ،عقد تفاهم نامه های مختلف و دریافت تخفیف ازاماکن ورزشی ، فروشگاهی ،بیمه ها، تسریع و تسهیل در روند دریافت تسهیلات بانکی برای پرسنل را از برنامه های اجرا شده با هدف تکریم کارکنان این مجموعه دانست و نوید داد که به زودی سالن ورزشی در مجموعه آموزشی پژوهشی درمانی این مجتمع راه اندازی و به بهربرداری خواهد رسید.

 

 

 

تنظیم خبر: روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص)31/3/1396

 

 

 


١٠:٥٩ - 1396/04/01    /    شماره : ٨٢٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٠خروج