صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه درجه یک کشوری در اعتباربخشی

مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس برای سومین بار موفق به کسب رتبه درجه یک کشوری در حوزه اعتباربخشی شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) ، این  مجتمع برای سومین بار پیاپی موفق به کسب رتبه درجه یک کشوری در حوزه اعتبار بخشی شده است.

رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) در این خصوص گفت: این مجتمع در اردیبهشت ماه سال جاری توسط ارزیابان وزارت بهداشت و درمان مورد ارزیابی در حوزه های مختلف قرار گرفت .

دکتر مهدی حسنی آزاد محورهای مورد ارزیابی  را محورهای مدیریت و رهبری ،مراقبت و درمان ،مراقبت های اورژانس ،مدیریت خدمات پرستاری ،حقوق گیرندگان خدمت ،مدیریت دارو و تجهیزات ،مدیریت اطلاعات ،خدمات پاراکلینیک ،پیشگیری و بهداشت عنوان کرد و افزود واحد اعتبار بخشی و بهبود کیفیت  این مجتمع در راستای استاندارسازی محورهای آموزشی  و درمانی فعالیت های خود را از سال 90 آغاز نموده است .

دکتر مهدی حسنی آزاد در ادامه افزود : اعتباری بخشی بیمارستان ها هر 2 سال یکبار توسط ارزیابان وزارت بهداشت و درمان صورت می پذیرد و مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) تا کنون در طی سه مرحله ارزیابی صورت گرفته موفق به کسب رتبه درجه یک کشوری شده است.

وی در خاتمه ضمن  تقدیر از زحمات تیم اعتبار بخشی این مجتمع که شامل تیم مدیریت اجرایی  و تیم ایمنی بیمار می باشند گفت:  که طی سالیان گذشته سنجه های ابلاغی از سمت وزارت مطبوع به تمامی واحدهای درمانی ، پاراکلینیکی و اداری مجتمع  ابلاغ و سپس آموزش های لازم جهت پیاده سازی  آنها داده شده است و در نهایت جهت حفظ کیقیت خدمات به صورت روتین مورد پایش و ارزیابی قرار می گیرد.

 

 

تنظیم خبر: روابط عمومی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) 18/4/96

 


٠٩:٥٣ - 1396/04/20    /    شماره : ٨٤٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٥خروج