صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) تندیس و لوح تقدیر مدیریت درمان بیماریهای قلبی را دریافت نمود.

مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) تندیس و لوح تقدیر مدیریت درمان بیماریهای قلبی را دریافت نمود

مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) به عنوان یکی از بیمارستان های منتخب کشور در مدیریت درمان بیماری های قلبی تندیس و لوح تقدیر دریافت نمود.

دکتر مهدی حسنی آزاد ، رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) ضمن بیان این که شایعترین علت مرگ در دنیا سکته های قلبی می باشد گفت: استقرار برنامه مدیریت درمان بیماریهای قلبی تحت عنوان کد 247 از مهرماه سال 94 در این بیمارستان شروع شده است و تا کنون 555 بیمار تحت پوشش این طرح قرار گرفته و آنژیوگرافی اولیه برای آنها انجام شده است.

دکتر مهدی حسنی آزاد ضمن اشاره به اهمیت این طرح در کاهش مرگ و میر بیماران قلبی گفت: حضور فعال اعضای کد 247 طبق برنامه و دسترسی سریع به آنها، سرعت عمل، تشخیص و اقدام به موقع در درمان بیماران با سکته حاد قلبی از مهمترین علل نجات جان این بیماران از مرگ و کاهش عوارض آن می باشد.

حسنی آزاد در ادامه یادآور گردید که برای رسیدن به این سطح از آمادگی تا کنون اقدامات بسیاری در این مجتمع صورت پذیرفته که از جمله می توان به برگزاری جلسات متعدد، آموزش نحوه اجرا و اهمیت این طرح، جذب نیرو و تجهیزات و پایش وضعیت موجود اشاره کرد.

وی همچنین افزایش تخت های پست آنژیو ، سی سی یو ، جذب پزشکان متخصص اینترونشن و در نهایت خریداری دستگاه دوم آنژیوگرافی را ازسایر اقدامات ارزنده دانشگاه ، جهت ارائه بهتر کمی و کیفی این طرح دانست.

دکتر حسنی آزاد در خاتمه افزود: بدون تردید کسب این افتخار و موفقیت های حاصله مرهون همدلی، احساس مسئولیت و خدمات صادقانه و خستگی ناپذیر پزشکان متعهد و همکارانی است که زندگی خود را وقف درمان بیماران نموده اند.


٠٨:٣٩ - 1396/06/07    /    شماره : ٨٩٦٢    /    تعداد نمایش : ١٩٣خروج